Zucaina en Cuatro i À Punt

Zucaina, 19 d'Octubre de 2022

Zucaina apareix en sengles programades de televisió, en la Televisió Valenciana i en Cautro.

Anit dimarts 18 d'octubre, va haver-hi doble esdeveniment televisiu on va aparéixer la nostra benvolguda Vila de Zucaina en Cuatro i en la Televisió Valenciana.

D'una banda, en el canal valencià À Punt, en el programa Ciutats Desaparegudes a les 22.00 h, van eixir diverses persones entrevistades del municipi explicant coses passades de Zucaina i van mostrar-se fotografies antigues de la nostra vila i del terme.

D'una altra banda, sobre les 22.30 h en el canal Cuatro, just després del programa First Dates, en el programa Volando Voy de Jesús Calleja, van eixir imatges del nostre municipi i els veïns Saturnino i David Gargallo mostrant el seu negoci de Vivers Saturnino Gargallo i volant amb helicòpter sobre el Riu de Villahermosa, el Xorrador, Zucaina i les masies del nord del terme. Les imatges en helicòpter de la nostra vila i terme van ser increïbles.

Per a poder vore el programa de Ciutats Desaparegudes d'À punt, feu clic ací.

Per a poder vore el programa de Volando Voy de Cuatro, feu clic ací.

. - Toni Barrera Escoda.

Vore les notícies relacionades:

Anunci de Zucaina en el programa Ciutats Desaparegudes d'À Punt.

Tornar a notícies de la Vila de Zucaina